E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anija “Oasis Of The Seas” parajsa oqeanike

Publikuar: 12.12.2009 | 05:54
Lexuar: 7342 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lindi (02/02/2010 00:17:37) po nga kush eshte ndertuar kjo anije madheshtore
naser (06/06/2010 19:15:21) ne qof te se bisedohet per restorantin qe posedon ne foto duhet te jeni krenar me dijajnin e dhan pershndetje nga studio kastrioti
Meti (15/08/2011 00:09:22) E keni gabim per peshen. Duhet te jete ndoshta 220 000 tonė, se 220 tone jane afersisht vetem sa pesha e udhtareve (3000x80=240000 kg, apo 220 tonė, e ku jane pastaj pesha e anijes, motoreve, karburantit etj etj.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime