E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nin yarı finalinde karşılaşacağı rakibi belli oldu.
İşte Fenerbahçe'nin yarı finaldeki rakibi!
Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi yarı finalindeki rakibi belli oldu. Nyon'da çekilen kura çekiminde Fenerbahçe'nin rakibi Portekiz temsilcisi Benfica oldu. 15 Mayıs'taki finale ev sahipliği yapacak Hollanda'nın unutulmaz futbolcularından Ruud Van Nistelrooy'un çektiği kurada, Fenerbahçe torbadan çıkan ilk takım oldu. Hemen ardından gelen Benfica, Fenerbahçe'nin rakibi olarak belirlendi. Yarı final maçları 25 Nisan ve 2 Mayıs'ta oynanacak. Temsilcimiz ilk maçı kendi sahasında oynanacak. (TRT)

Publikuar: 12.04.2013 | 14:31
Lexuar: 3322 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime