E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në gjithë botën njihet me emrin festivali i Songkranit. Njerëzit dalin në sheshe dhe luajnë me ujë.
Bankoku feston festivalin e Songkran
Në Bankok festohet Festa e Ujit.

Ajo është një festë e përvitshme dhe është si një rrit purifikimi për njerëzit.

Në gjithë botën njihet me emrin festivali i Songkranit. Njerëzit dalin në sheshe dhe luajnë me ujë.
Bankoku feston festivalin e Songkran
Bankoku feston festivalin e Songkran
Bankoku feston festivalin e Songkran
Bankoku feston festivalin e Songkran
Bankoku feston festivalin e Songkran
Bankoku feston festivalin e Songkran

Publikuar: 15.04.2013 | 10:24
Lexuar: 1308 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime