E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Akujt qė duken si gurė tė ēmuar

Publikuar: 17.04.2013 | 11:05
Lexuar: 3090 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Armand (22/04/2017 11:46:07) shume bukur dhe shume gje e vecante

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime