E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Apartamenti në Lexington Avenue ka katër ambiente plus lavanderinë. Warhol e kishte blerë në 1959 për rreth 60 mijë dollarë.
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarëËshtë nxjerrë në shitje për 5.8 milionë dollarë shtëpia- studio e Andy Warhol në New York.

Apartamenti në Lexington Avenue ka katër ambiente plus lavanderinë. Warhol e kishte blerë në 1959 për rreth 60 mijë dollarë.

Ai jetoi e punoi aty për 15 vjet, sëbashku me nënën e tij.
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarë
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarë
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarë
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarë
Shtëpia e Andy Warhol në shitje për 5.8 milionë dollarë

Publikuar: 21.04.2013 | 06:26
Lexuar: 3873 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime