E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Magjistroi Ardita Abduli

Publikuar: 15.12.2009 | 05:41
Lexuar: 3206 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sheval nuhiu (25/03/2010 23:25:12) autores ne fjal i deshirojme pun te mbare per profesionin e saje si magjistrante ne degen e sociologjise prane universitetit shtetror te tetoves dhe dhe lusim qe ky punim ne pika te shkurtera te ndahet ne duart e qytetareve

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime