E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ditën e martë, në faqen e tij në “Instragram”, disa imazhe përrallore u publikuan nga Departamenti i Brendshëm Amerikan, i ngarkuar me mbrojtjen e pasurive tokësore, ujore dhe jetës së egër të vendit.
Amerika përrallore (FOTO)
Një prej vendeve më të mëdha të botës, SHBA mund të krenohet gjithashtu edhe me vende pothuajse të paprekura, ku bukuritë e natyrës janë të atilla sa të zhysin në dyshime nëse je përpara një fotoje apo një pikture, shkruan Top-Channel

Ditën e martë, në faqen e tij në “Instragram”, disa imazhe përrallore u publikuan nga Departamenti i Brendshëm Amerikan, i ngarkuar me mbrojtjen e pasurive tokësore, ujore dhe jetës së egër të vendit.

Nga Kanioni i Madh në parqet kombëtare, këto janë disa prej imazheve më mbresëlënëse të SHBA-ve. P.K
Amerika përrallore
Amerika përrallore
Amerika përrallore

Publikuar: 24.04.2013 | 11:58
Lexuar: 2235 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime