E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ekskluzive, Adelina Ismaili pranon ftesen e Isa Mustafes

Publikuar: 24.04.2013 | 19:21
Lexuar: 3703 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rudina (24/04/2013 19:44:15) prsh zemra ime yll te kam
Deni (24/04/2013 21:24:33) LDK nuk e meriton kete Perendesh. Adelina eshte zemra e Shqiperis
Meti (24/04/2013 23:25:47) krenohem me ty adelina ismaili
DeTi (25/04/2013 08:34:05) adelina ismajli je perandoresh e muzikes shqipeeeeeeeeeeeeeee ne kryje me ldk e inbrahin rugoves ki merita ng gjith botaaaaaaaa e meriton e madhja adelina ismajli
ToNi (25/04/2013 14:09:56) Ajo e di me se miri se ku duhet kyqet tani,edhe pse ka ende mision per te kry ne evorp :$...por,cdo vendim qe merr e dim do jet ne hap me kohen edhe besoj me shpirt se personi me pozitiv dhe me i nevojshem per politike tone sote do ishte Adelina,ngase ai qe na solli deri ne rrugen cilen e zhduke nderroi jet Dr.Imbrahim Rugova
Adelina produly with yaa..we need ya and whateever u do is nice :P <33
shala (25/04/2013 15:17:22) pershendetje,diva shqiptare qe moti u kon dasht te kyqet ne politik esht taman nje perendesh qe i takon politikes suksese adelina
ymiti (25/04/2013 16:16:56) si paska met buk ne muzik tuja msy politikes hohohohoho shum her ka kritiku politikajt tash edhe kta kritikon dikush pse mo spo asht naj nja i hajrit veq per b... tevet jan tu kqyr
Special Police (04/10/2013 15:59:49) as emrin spo ja permendi se kjo esht nje Ikon qe seciles pARTI JA HUP iDINTITETIN E SAJ KESHTU QE LARG KSAJ

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime