E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arturo Vidal nuk ka dyshime, e ardhmja e tij është tek Juventusi. Mesfushori, i cili pëlqehet nga Manchester United, sipas mediave është dhe i pari lojtar që pritet të largohet në merkaton e verës. Megjithatë vetë kiliani rrëfeu se kërkon të qëndrojë për një kohë të gjatë në Torino.
Juventus, Vidal i premton besnikëri klubitShare on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services 6K

Arturo Vidal nuk ka dyshime, e ardhmja e tij është tek Juventusi. Mesfushori, i cili pëlqehet nga Manchester United, sipas mediave është dhe i pari lojtar që pritet të largohet në merkaton e verës. Megjithatë vetë kiliani rrëfeu se kërkon të qëndrojë për një kohë të gjatë në Torino.

“Jam i qetë përsa i përket të ardhmes time. Unë ndihem i lumtur tek Juventusi dhe jam krenar që mbaj të veshur fanellën bardhezi, dëshiroj të qëndroj këtu” deklaroi Vidal.

Publikuar: 25.04.2013 | 09:40
Lexuar: 659 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime