E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Astrit Mulaj sjell njė super baladė me Gilin

Publikuar: 25.04.2013 | 21:46
Lexuar: 1478 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bujar (26/04/2013 10:47:37) per her te par ndegjoj per ket kengetar..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime