E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Real, nis operacioni “Remuntada”

Publikuar: 28.04.2013 | 12:14
Lexuar: 768 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mirlinda (28/04/2013 14:23:38) me gjithe zemer po komentoje kete ekipi me i mie ne lalige eshte real madrit cristiana eshte lojtare shume i mire mua me pelqene shume reali dhe qe na mosha 7 vjeqare kame zgjedhr kete ekpi qe te behem me real madrit shume kame deshire
te kem je postiere nga reali

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime