E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe pse parkimi ka zgjatur me shume se gjysme ore, djelmoshat kane mundur qe te xhirojne rreth 15 minuta, por shume qarte per te pershkruar aftesite e saja.
I duhet gjysme ore per parkimin e makines (VIDEO)Disa djem ne Belfast kane vene re nga apartamenti i tyre se si nje femer ka problem me parkimin e makines. Pasi qe ngjarja ndodhi me shume se 12 minuta ata kishin vendosur qe ta xhirojne.

Edhe pse parkimi ka zgjatur me shume se gjysme ore, djelmoshat kane mundur qe te xhirojne rreth 15 minuta, por shume qarte per te pershkruar aftesite e saja.

Qe te jete akoma me interesante njeri nga djemte eshte xhiruar duke e pyetur vajzen se a i duhet ndihme, nderkohe qe ajo ja kthen se gjithcka eshte ne rregull.


Publikuar: 28.04.2013 | 23:29
Lexuar: 902 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime