E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Хотел Гранит одсега ќе има првокласен безжичен интернет од најголемиот македонски Wi-Fi провајдер
SunWireless потпиша договор за соработка со хотел “Гl
SunWireless на задоволство на своите корисници објавува дека од пред неколку дена е потпишан договор со еден од најдобрите хотели во Охрид и Македонија – Хотел “Гранит“ каде одсега ќе биде овозможен првокласен сервис на безжичен интернет од најголемиот македонски Wi-Fi провајдер. -Големо задоволство ни е што добивме шанса нашиот сервис да го направиме достапен и за гостите во хотел од високо реноме каков што несомнено е и “Гранит“ , па максимално ќе се потрудиме да ја оправдаме довербата и да ги задоволиме потребите и очекувањата на сите гости и посетители на хотелот – изјави Весна Стојановска од менаџерскиот тим на SunWireless. SunWireless при-пејд картичките ќе може да се купат на самата рецепција во хотелот и со нив гостите добиваат брз и стабилен Wi-Fi интернет низ целиот хотел, околните плажи, на многу локации низ Охрид како и во сите останати над 550 хотзони на SunWireless низ Македонија. Со овој договор, “Гранит“ се приклучува на листата хотели каде SunWireless обезбедува свој сервис, а ја сочинуваат уште и “Александар Палас“ , “Дрим“, “Хотел Монтана“, “Кристал Палас“ “Београд“, “Уни Палас“ и други елитни хотели.

Publikuar: 29.04.2013 | 11:04
Lexuar: 2740 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
shpresa sylaj (29/01/2015 18:00:02) pershendetje jam interesuar tepunoj ose temigroj julutem mendihmoni

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime