E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografi Tim Withall arriti të kapte momentin kur zogu shikonte me habi veten.
Sa i bukur që jam!
Ky zog që shihni në foto ka mbetur i mahnitur nga ajo që ka parë në pasqyrë.

Fotografi Tim Withall arriti të kapte momentin kur zogu shikonte me habi veten.

I mrekulluar nga bukuria apo ngaqë ishte hera e parë që shihte diçka të tillë, kjo mbetet për t'u zbuluar pasi të shihni këto foto.
Fotografi Tim Withall arriti të kapte momentin kur zogu shikonte me habi veten.
Fotografi Tim Withall arriti të kapte momentin kur zogu shikonte me habi veten.
Fotografi Tim Withall arriti të kapte momentin kur zogu shikonte me habi veten.

Publikuar: 04.05.2013 | 10:11
Lexuar: 3050 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime