E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

22 vjecari fitoi duelin me Kristiano Ronaldon, dhe feston ne menyren me te mire vitin ku ai i fitoi te gjitha, Ligen e Kampioneve, Kupen e Mbretit ne Spanje, Superkupen spanjolle dhe ate europiane, dhe te shtunen e kaluar boterorin per klube.
Mesi le serish pas vetes Ronaldon

Publikuar: 22.12.2009 | 02:43
Lexuar: 2616 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime