E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kënga është duke u punuar nga Zzap &Chriss, ndërsa mendohet të jetë një këngë shumë verore, me plot ritëm. Por, kënga po punohet dhe mund të jetë gati atëherë kur vërtet vera vjen, dhe padyshim se mund të ketë një video.
Tuna dhe Cozman, gati për duetDuetet nuk po ndalen në këtë sezon në mes artistëve shqiptarë. Gazeta jonë mëson se edhe këngëtraja e hitit ‘I Asaj’, Altuna Sejdiu, është duke bashkëpunuar me reperin Cozman për të sjellë një duet. Kënga është duke u punuar nga Zzap & Chriss, ndërsa mendohet të jetë një këngë shumë verore, me plot ritëm. Por, kënga po punohet dhe mund të jetë gati atëherë kur vërtet vera vjen, dhe padyshim se mund të ketë një video.

Publikuar: 09.05.2013 | 09:07
Lexuar: 1031 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime