E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Është pikërisht ndriçimi i diellit dhe ngjyra blu e atmosferës që e bëjnë këtë moment, të magjishëm dhe deri diku të pabesueshëm.
Mirëmëngjes botë!Një fotografi mahnitëse që tregon lindjen e diellit në Paqësorin Jugor është kapur nga astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.

Është pikërisht ndriçimi i diellit dhe ngjyra blu e atmosferës që e bëjnë këtë moment, të magjishëm dhe deri diku të pabesueshëm.

Kjo është vetëm një nga fotografitë që është kapur nga ata që "lundrojnë" në orbitën e Tokës.
Mirëmëngjes botë!
Mirëmëngjes botë!
Mirëmëngjes botë!
Mirëmëngjes botë!
Mirëmëngjes botë!
Mirëmëngjes botë!

Publikuar: 10.05.2013 | 06:53
Lexuar: 1774 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime