E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

38 vjecarja tregon linjat e saja edhe pse vitet kane ecur ajo eshte bere akoma me e bukur.
Kur Miss Usa i tregon te gjitha! (FOTO+18)
Shanna Moakler eshte modele, aktore dhe yll televiziv ne Amerike.

38 vjecarja tregon linjat e saja edhe pse vitet kane ecur ajo eshte bere akoma me e bukur.

Ne vitin 1995 fiton kuroren e me te bukures ne Miss Nju Jork ndersa po te njejtin vit garon per Miss Usa ku fiton vendin e dyte si shoqeruesja e pare e missit.


Kur Miss Usa i tregon te gjitha! (FOTO+18)
Kur Miss Usa i tregon te gjitha! (FOTO+18)
Kur Miss Usa i tregon te gjitha! (FOTO+18)
Kur Miss Usa i tregon te gjitha! (FOTO+18)

Publikuar: 10.05.2013 | 15:40
Lexuar: 3463 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ledion (11/05/2013 22:41:03) o semra ti duhet te jesh vullkan ne seks
albano (13/05/2013 11:38:57) te hengsha gjoksin sa seksi qe je

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime