E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kadare i pafajshėm ‘pėr shpifje ndaj Ferajt’

Publikuar: 24.12.2009 | 13:05
Lexuar: 2310 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
liljana debrova (25/12/2009 07:09:26) me pelqen shum gazeta juaj.e lexoj cdo dit me kenaqesi.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime