E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbajtja e njė qeni tė bėn mė tė shėndetshėm

Publikuar: 12.05.2013 | 10:34
Lexuar: 729 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ardi (12/05/2013 17:15:05) Mos i fshini komentet.pasi keni dhen te drejten per te komentuar.. ma mir do te ishte sikur te fshini kretj ket lajm apo genjeshter..ose ..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime