E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thimi Thoma Kreji – njė veprimtar i rilindjes kombėtare nga Krusheva

Publikuar: 13.05.2013 | 12:41
Lexuar: 810 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
osmani (14/05/2013 22:28:37) I dashur mik,me pelqeu shum ky artikull kur e lexova keni ber nje pune te mire sepse ju len nje thesar gjeneratave te reja qe te mund te vazhdojne te gjurmojne edhe ma tutje per historin e popullit tone shum te vujtur por gjithmon krenare.Ju pershedes nga philadelphia SH.B.A dhe ju uroj shendet dhe pune te mbare.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime