E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Flasin disa nga fotografet me te mire nga Shqiperia dhe Kosova

Publikuar: 25.12.2009 | 08:40
Lexuar: 5850 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
daku (25/12/2009 22:12:55) sa bukur qe ka fol ky erdi...........i raft pika budallait...
valon maliqi (02/12/2010 23:10:09) ARBER ME TVERTET JE NJE TALENT SHUM I MADH EDHE ENDE ESHTE FILLIMI I PERSONALITETIT TEND QE KAN PER TE ZBULUAR.
Agnesa (31/07/2017 23:42:59) Un dua t behem nje fotografe por nuk e di se si kam shum deshir t merrem me art por nuk km kushte dhe m pelqen shumm qe t bej fotografi ngado qe jam kerkoj sh faqe por nuk gjej ndokund mund t me thoni ju disa fjale

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime