E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta...
Aferdita fillon plazhin...single! (FOTO)

Pas ndarjes nga kengetari Shpat Kasapi, ish e fejuara e tij Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ben plazh keto dite te nxehta.

Ajo eshte single per momentin dhe po shijon dite te mira...
Aferdita fillon plazhin...single!
Aferdita fillon plazhin...single! (FOTO)

Publikuar: 14.05.2013 | 11:30
Lexuar: 2016 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime