E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kengetarja demanton se jane fotot e saja...
Adelina, po te doja te tregoj gjoksin do te fotografohesha vet
''Nuk jam une ne foto, nuk eshte gjoksi im'', keshtu eshte shprehur kengetarja e njohur Adelina Tahiri ne nje prononcim te saj pasi ne shume media jane shfaqur fotot topless per te cilat thuhet se jane pikerisht te Adelines.

Kengetarja e cila po shijon kulmin e suksesit te saj, per momentin eshte nje nga emrat me te perfolur ne mediat shqiptare...
Adelina, po te doja te tregoj gjoksin do te fotografohesha vet

Publikuar: 14.05.2013 | 11:34
Lexuar: 1852 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Agon (14/05/2013 15:55:57) Shume e bukur je Adelina,jo qe je nje kengetare e mrekullueshme por ke edhe trup te bukur,te uroje cdo te mire ne jete dhe sukse,vazhdo se je e pa krahasueshme.me respekt
Agon Lika

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime