E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prezentė do tė jetė edhe  delegacion i FFK me kryetar Fadil Vokrin

Publikuar: 26.12.2009 | 00:34
Lexuar: 1613 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime