E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk do tė krisė lufta e tretė botėrore nėse nuk zgjidhet emri pėr gjashtė muaj

Publikuar: 25.12.2009 | 11:50
Lexuar: 1332 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime