E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qellimi i inspektoreve ka qene vetem kabineti i kryetarit te komunes e jo pjese te tjera te komunes apo te punesuar.
Inspektorati i punes kontrollon kabinetin e Zhernovskit
Kater inspektor nga Inspektariati i punes kane bere kontrolle ne kabinetin e Andrej Zhernovskit, kryetari te komunes Qender.

Qellimi i inspektoreve ka qene vetem kabineti i kryetarit te komunes e jo pjese te tjera te komunes apo te punesuar. Mediat maqedonase shkruajne se inspektoret i kane mare letenjoftimin Roza Topuzova Karevska.

Publikuar: 15.05.2013 | 14:00
Lexuar: 656 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime