E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Frank Lampard ka nënshkruar një kontratë të re një vjeçare pasi drejtuesit e Chelseas vendosën që të mos e lejojnë golashënuesin e tyre më të mirë të të gjitha kohërave të largohet nga klubi nga Londra.
Lampard mbetet në Chelsea
Frank Lampard ka nënshkruar një kontratë të re një vjeçare pasi drejtuesit e Chelseas vendosën që të mos e lejojnë golashënuesin e tyre më të mirë të të gjitha kohërave të largohet nga klubi nga Londra.

"Jam absolutisht i ngazëllyer. Të gjithë e dinë që unë gjithmonë e kam pasur ëndërr të mbetem në Chelsea", tha Lampard.

"Dua të falënderoj Roman Abramovichin për gjithçka që ka bërë që ta bëj këtë ëndërr një realitet", theksoi ai.

Publikuar: 16.05.2013 | 15:44
Lexuar: 714 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime