E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbledhje konstituive e Kėshillit tė sigurisė kombėtare

Publikuar: 30.12.2009 | 05:07
Lexuar: 1074 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Vela (30/12/2009 19:10:03) E mor Abdilaqim...ncncnc

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime