E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kanë qëndruar në Beograd dhe me këtë rast kanë bërë një foto me flamur të Kosovës, si shkruajnë ata, përballë Kuvendit të Serbisë dhe shumë afër Presidencës së Serbisë
Shpaloset flamuri i Kosovës në qendër të Beogradit
Tre të rinj shqiptarë nga Kosova, Alban Krasinqi, Rinlind Kusari dhe Arlinda Smaili, kanë qëndruar në Beograd dhe me këtë rast kanë bërë një foto me flamur të Kosovës, si shkruajnë ata, përballë Kuvendit të Serbisë dhe shumë afër Presidencës së Serbisë.

Ata në Facebook e kanë postuar edhe foton e përbashkët që e kanë bërë në kryeqytetin serb, me flamur të shpalosur të Republikës së Kosovës.

Publikuar: 19.05.2013 | 20:31
Lexuar: 1309 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime