E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Qe prej dites kur u largova prej Chelsea-t, kam thene se do te rikthehesha dhe nuk kam nderruar mendje. Por une do te qendroj me Inter, deri ne fund te vitit 2012, vit ne te cilin perfundon edhe kontrata ime. Ne Itali, sidoqofte ndihem mire", thote tekniku i famshem
Mourinho: Me Inter, deri ne fund te kontrates

Publikuar: 01.01.2010 | 09:58
Lexuar: 1377 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
BESART MORINA NGA MLISHEVA (04/01/2010 17:03:50) INTERI ESHTE NJE EKIP I FAMSHUM MUA ME PELQEN INTERI CHELSEA REAL MADRID POR MUA ME PELQEN INTERI MESE SHUMTI NE BOT DHE EKIPI ICILI SME PELQEN MUA ESHTE MILANO PER MUA INTERI ESHTE KAMPION BOTE FALEMENDERIT.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime