E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jakupi, shpresa e Viēencės

Publikuar: 02.01.2010 | 14:09
Lexuar: 2448 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
' LaDchEzZ BMX ' (05/04/2011 21:44:30) e katunar be :D:D:D
emira jaKUPI (14/04/2011 13:22:12) veton shum mir vazhdo kshu te uroj sukses ne jet dhe ne futboll ishalla te plotsohet deshira te uroj shendet ne jet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime