E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shumica e votuesve e kanë vlerësuar pikërisht strategun portugez si njeriu që ka ndikuar me gabimet e tij me largimin nga klubi mbretëror spanjoll.
Cilat ishin arsyet e largimit të Mourinhos nga Real Madridi?


Tifozët e Real Madridit kanë votuar në një anketë në gazetën “Marca” se kush është fajtori apo shkaktari për largimin e Jose Mourinhos nga Real Madridi.

Shumica e votuesve e kanë vlerësuar pikërisht strategun portugez si njeriu që ka ndikuar me gabimet e tij me largimin nga klubi mbretëror spanjoll.

73.7% e votuesve mendojnë se Mou e largoi vetveten me performancën e tij si trajner. 19.7% vlerësojnë se lojtarët janë ata që kanë nxitur largimin e Mourinos, ndërsa performanca e dobët e lojës së Realit është vlerësuar me 4.6% si arsye që ka shtyer largimin e portugezit, ndërsa Florentino Perez është votuar me 2% si njeriu që ka ndikuar në këtë vendim.

Publikuar: 22.05.2013 | 19:32
Lexuar: 652 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime