E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtëpia dykatëshe e cila ka pesë dhoma gjumi, pesë banjo, hapësirë të madhe për qëndrim ditor, sallë për kinema shtëpiake dhe qendër të vogël fitnesi, është vendosur mes pishinës dhe liqenit
Rezidencë moderne në Johanesburg (FOTO)Në qendrën ekonomike afrikanojugore është ndërtuar shtëpi e madhe në të cilën vendosja reciproke e hapësirave të hapura dhe të mbuluara rezulton me pamjen e saj inspiruese.

Shtëpia dykatëshe e cila ka pesë dhoma gjumi, pesë banjo, hapësirë të madhe për qëndrim ditor, sallë për kinema shtëpiake dhe qendër të vogël fitnesi, është vendosur mes pishinës dhe liqenit, në të cilat në mënyrë delikate pasqyrohet pamja e saj.

Brendësia e shtëpisë karakterizohet me gjerësi, dritë natyrore, dhe disenj të rafiniruar. Muret e të gjithë shtëpisë janë me ngjyrë të njejtë, por për atë secila dhomë është e ndryshme dhe asnjëra nuk i ngjan tjetrës.

Shtëpia shitet me çmim prej 4.115.583 dollarë amerikan.
Rezidencë moderne në Johanesburg (FOTO)
Rezidencë moderne në Johanesburg (FOTO)

Publikuar: 22.05.2013 | 22:36
Lexuar: 4131 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime