E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kinezja 4 vjeēare me qime nė fytyrė

Publikuar: 24.05.2013 | 11:19
Lexuar: 1988 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elizabeta (14/06/2013 15:04:00) ishalla do zoti dhe permirsohet gjendja e saj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime