E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këta ishuj janë zgjedhja përfekte për ta
Ishujt më të vegjël në botë


Për ata që kërkojnë paqe dhe qetësi, që urrejnë trafikun në qytetet dhe adhurojnë shtëpinë në det, këta ishuj janë zgjedhja përfekte për ta.

"Thousand Islands" janë grupi i ishujve që ndodhen midis Kandasë dhe SHBA-së , ku përfshihen 2 mijë ishujt të vegjël, të cilët çdo vit tërheqin mijëra turistë.
Ishujt më të vegjël në botë

Publikuar: 24.05.2013 | 11:34
Lexuar: 1949 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime