E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ekuilibër në ajër janë disa nga pamjet mahnitëse dhe spektakolare të atyre që pëlqejnë sportet ekstreme
Performancë në qiellin e Frankfurtit (FOTO)Hedhje nga grataçelat, parashutë në ajër, dhe ekuilibër në ajër janë disa nga pamjet mahnitëse dhe spektakolare të atyre që pëlqejnë sportet ekstreme. Shihni fotot!
Performancë në qiellin e Frankfurtit (FOTO)
Performancë në qiellin e Frankfurtit (FOTO)
Performancë në qiellin e Frankfurtit (FOTO)
Performancë në qiellin e Frankfurtit (FOTO)

Publikuar: 27.05.2013 | 14:18
Lexuar: 1535 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime