E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtjefėn Gjeēovi: Hulumtuesi diturak i mitologjisė iliro-shqiptare

Publikuar: 06.01.2010 | 14:30
Lexuar: 2986 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kili kili (11/08/2010 03:37:06) gjegjovi eshte nder dijetaret me te spikatur.Eshte ne nderin tone qe puna titanike etij te propagandohet dhe botohet mbasi materialet e tij te vyera gjenden jo lehte .E meriton cdo shqiptar qe te kete ne biblioteken e tij thesaret e gjecovit te madh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime