E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nishani bojkoton Samitin e Ohrit

Publikuar: 28.05.2013 | 20:29
Lexuar: 791 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (28/05/2013 20:49:31) JU uroj qdo te mir edhe si burshtete edhe si njeri per kete vendim si Krijetar i te gjith SHQIPTAREVE qe brengoset nga politikat e flliqura sllave,VENDIM I DREJTE zotni KRIJETAR...
Besnik (29/05/2013 09:38:33) Ju lumt president Nishani,vendim i mencur. Krenar me Ju.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime