E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjendet pas 70 vitesh ditari i dashurisė, gruaja e zbulon rastėsisht (FOTO)

Publikuar: 29.05.2013 | 00:12
Lexuar: 659 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime