E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me lojra erotike deri te kėnaqėsia e plotė

Publikuar: 08.01.2010 | 09:59
Lexuar: 8546 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bad boy (05/03/2010 02:17:16) very very nice

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime