E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zjarr nė Krivollak, nuk ka rrezik pėr poligonin e MBBK-sė tė ARM-sė

Publikuar: 30.05.2013 | 22:47
Lexuar: 494 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime