E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Chelsea: Torres + 30 milionė = Cavani

Publikuar: 31.05.2013 | 10:08
Lexuar: 574 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xherdan shaqiri (13/10/2013 21:27:33) jam sume lojtar i mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime