E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kengetarja sapo ka lancuar videon e saj me te re me titull, ''I kom''...
Sexy si Zajmina (VIDEO)


Kengetarja e njohur Zajmina Vasjari ka lancuar kengen e re me klip me titull ''I kom'', ne te cilen shfaqet mjaft provokuese, video ne vazhdim tregon se sa seksi eshte Zaji.


Publikuar: 31.05.2013 | 22:24
Lexuar: 2155 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime