E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konkursi në fjalë përfshinte 5 kategori, për secilën është ndarë një çmim.
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)

Fotografitë janë rezultat i një konkursi të madh në botë për fotografitë. Një peshkaqen i madh, i bardhë, një modele nudo janë dy nga subjektet që kanë fituar çmim për fotografinë më të mirë të botës nënujore në Britaninë e Madhe. Konkursi në fjalë përfshinte 5 kategori, për secilën është ndarë një çmim. Fotografitë më të mira janë shpallur këto që mund t’i shihni më poshtë.
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)
Bota nënujore në fokusin e aparatit (FOTO)

Publikuar: 01.06.2013 | 13:41
Lexuar: 2756 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime