E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Publikuar: 09.01.2010 | 05:55
Lexuar: 2624 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albestina (11/01/2010 02:55:55) shum sukses
shpresoi te keni sukses me kete film
Imer (12/01/2010 12:41:13) Blerimi eshte treguar edhe njehere se eshte kapacited nderkombetare. Shpresoj se se shpejti ky film do te shfaqet edhe neper kinemate ne Shtet E Bashkuara Te Amerikes.
Urime
Linda (14/01/2010 22:40:48) bin gespannt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime