E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

34 vjeçarja ka qenë edhe një modele e suksesshme derisa kishte pozuar për “PlayBoy”.
Zhvishet makina e seksit (+18)
Joanna Krupa ka ngritur temperaturat në Florida pasi është zhveshur për tu zhytur në pishinë.

Me një figurë si të saj, secili do të dëshironte ta shihte pa bikini, shkruajnë mediat duke iu referuar bukuroshes që u zhvesh për pishinën dhe diellin.

34 vjeçarja ka qenë edhe një modele e suksesshme derisa kishte pozuar për “PlayBoy”.

Ajo u relaksua në diell së bashku me të fejuarin Romain Zago. Ai kishte treguar se gruaja e tij e ardhshme i kishte kërkuar që në marrëveshjen paramartesore të përfshihej, neni i cili e detyronte atë për të pasur marrëdhënie të rregullta seksuale.

“Joanna është një makinë e madhe seksi. Ajo dëshiron që marrëveshja jonë të përfshijë një klauzolë e cila na detyron të kemi sekse të paktën tre herë në javë”, ka thënë ai.
Zhvishet makina e seksit (FOTO)
Zhvishet makina e seksit (FOTO)
Zhvishet makina e seksit (FOTO)

Publikuar: 03.06.2013 | 21:46
Lexuar: 2660 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime