E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson tregojne vullnetin dhe kujdesin per ambientin ku jetojne dhe veprojne duke pastruar teresisht sheshin Iliria te Tetoves pas Festivalit Internacional te mbajtur me date 1 Qershor, 2013.
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin
Nxenesit e shkolles Woodrow Wilson pastrojne teresisht sheshin

Publikuar: 04.06.2013 | 12:44
Lexuar: 1455 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime