E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas revistës së njohur amerikane "Complëx", shqiptarja Breannë Benson (emri artistik), është e tetëmbëdhjeta në listën e njëqind pornostareve më të mira në botë!
Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë

E vërtetë që Shqipëria ka vetëm një pornstare, ama atë që e kemi e kemi tamam!

Sipas revistës së njohur amerikane "Complëx", shqiptarja Breannë Benson (emri artistik), është e tetëmbëdhjeta në listën e njëqind pornostareve më të mira në botë!

Breanne në karrierën e saj dhjetë vjeçare pornografike ka bashkëpunuar me studiot më të njohura të industrisë pornografike si "Digital Playground", "Hustler Vidëo", "Brazzers" etj.

Kujtojmë se filmi i saj më i fundit titullohet "Grand Theft Auto: XXX Parody".

Publikuar: 04.06.2013 | 15:32
Lexuar: 2843 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime