E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Arsenali? Ata do të më përshtateshin mua. Jam ende i ri dhe shënoj shumë gola”, ka thënë ai për gazetën “Metro”.
Higuain pëlqen Arsenalin


Arsenali është në “pole-position” për të transferuar sulmuesin e Real Madridit, Gonzalo Higuain, pasi vetë lojtari ka thënë se ekipi nga Londra do të ishte ideal për të.Liverpool dhe Tottenham Hotspur janë shumë të interesuara për sulmuesin por Higuain ka theksuar se “topçinjtë” do të ishin zgjedhja e tij e parë.

“Arsenali? Ata do të më përshtateshin mua. Jam ende i ri dhe shënoj shumë gola”, ka thënë ai për gazetën “Metro”.

“Kam shumë mundësi. Unë dua të shkoj në një ligë ku mund të testohem”, ka shtuar ai.

Publikuar: 05.06.2013 | 09:18
Lexuar: 638 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime